Neden Yönetim Danışmanına İhtiyaç Var?

 

Bir kurumun yönetim danışmanına başvurması için şirketin kötü veya çözülemez bir durumla karşılaşmış olması gerekmez. Mevcut sistemin değerlendirilmesi ve gelişmek, verimliliği artırmak, yenilik yapmak üzere tavsiyede bulunması için yönetim danışmanına başvurulabilir.

 

Yönetim Danışmanlığı, bağımsız, ilgili ve deneyimli kişi veya kişiler tarafından özel, kamu ve diğer işletmelerde iş stratejisi, organizasyonel yapı, iş yapma yöntemleri alanlarındaki sorunların belirlenmesi, araştırılması ve uygun önerilerin yapılarak bu önerilerin uygulanmasında destek olmayı kapsayan hizmettir. (Institute of Management Consultants)

 

 

GEA Danışmanlık; müşterilerinin sürdürülebilir büyüme ve kar hedeflerine destek veren bir iş çözümleri firmasıdır. Bizim işimiz yoğun rekabet ve zor piyasa şartlarında şirket değerinin artmasına katkıda bulunmaktır. GEA Danışmanlık için başarı müşterilerinin başarısı anlamına gelir ve biz başarılarımızı müşterilerimizin sonuçlarıyla takip ederiz.

 

GEA Akademi ; kişilerin ve kurumların hedef ve stratejileri doğrultusunda oluşan eğitim ihtiyaçlarına destek verilmesi amacıyla hizmet vermektedir. Amacımız etkin ve fark yaratan destek hizmeti sağlayabilmektir. Süreç; eğitim ihtiyacının belirlenmesi sonrasında, beklenen yetkinlik seviyesine ulaşılması amacıyla firma ihtiyaçları doğrultusunda nihai şeklini almaktadır. Her bir eğitim bu nedenle ayrı bir tasarımdır.

 

GEA Koçluk ; bireylerin, takımların ve organizasyonların güçlendirilmesi hizmetlerini alanında yetkin koçlar aracılığıyla vermektedir. Günümüzdeki koçluk yaklaşımları duygusal zekanın geliştirilmesi, takımın güçlendirilmesi ya da yetkinliklerinin artırılması amacıyla planlanırken temelde bireyin kendisinin içinde bulunduğu takımın veya organizasyonun performansını olumsuz etkileyen zorlayıcı davranışlar, sıkışıklıklar, kırılmalar, etkinliğini yitirmiş yapılar.