GEA Danışmanlık; müşterilerinin sürdürülebilir büyüme ve kar hedeflerine destek veren bir iş çözümleri firmasıdır. Bizim işimiz yoğun rekabet ve zor piyasa şartlarında şirket değerinin artmasına katkıda bulunmaktır.  GEA Danışmanlık için başarı müşterilerinin başarısı anlamına gelir ve biz başarılarımızı müşterilerimizin sonuçlarıyla takip ederiz.

GEA Danışmanlık, müşterilerine sadece raporlar değil sonuçlar da teslim etme felsefesiyle 2014 yılında kuruldu. O zamandan bu güne sağlık, imalat, hizmet sektörlerinde farklı ölçeklerde birçok müşterinin çözüm ortağı oldu. Müşterilerimiz başarılarını cirolarında ve karlılıklarında büyüme, maliyetlerinde düşüş ile sürdürülebilir hale getirerek kanıtlamışlardır.

 

GEA Akademi; kişilerin ve kurumların hedef ve stratejileri doğrultusunda oluşan eğitim ihtiyaçlarına destek verilmesi amacıyla kuruldu. Amacımız etkin ve fark yaratan destek hizmeti sağlayabilmektir.  Süreç; eğitim ihtiyacının belirlenmesi sonrasında, beklenen yetkinlik seviyesine ulaşılması amacıyla firma ihtiyaçları doğrultusunda nihai şeklini almaktadır. Her bir eğitim bu nedenle ayrı bir tasarımdır.

 

GEA Koçluk; bireylerin, takımların ve organizasyonların güçlendirilmesi hizmetlerini alanında yetkin koçlar aracılığıyla vermektedir. Günümüzdeki koçluk yaklaşımları duygusal zekanın geliştirilmesi, takımın güçlendirilmesi ya da yetkinliklerinin artırılması amacıyla planlanırken temelde bireyin kendisinin içinde bulunduğu takımın veya organizasyonun performansını olumsuz etkileyen zorlayıcı davranışlar, sıkışıklıklar, kırılmalar, etkinliğini yitirmiş yapılar, döngüler ve çatışmalara odaklanmaktadır. Güven, bilgi gizliliği ve yenilikçi çözüm odaklı yaklaşım temel felsefemizdir.